Walentynki zbliżają się do nas z każdym dniem, a to oznacza, że coraz mniej mamy czasu na zaopatrzenie się w walentynkowe prezenty.  Od lat widać, że święto zakochanych staje się coraz bardziej popularne, chociaż wciąż mało popularne jest okazywanie miłości i dobra…zwierzętom! A przecież Święto Miłości to święto dla każdego, kogo kochamy. Niekoniecznie musi być to ta romantyczna relacja. Nasze ukochane czworonogi z pewnością doceniane są każdego dnia, ale od święta można je także dodatkowo ukochać. Jak? Sprawiając im radość, np. nową zabawką, przysmakiem lub…wygodnym i wielkim psim łóżkiem tylko dla niego! Sprawdź nasze propozycje na prezenty dla psów!

WALENTYNKI 2022 – POMYSŁ NA PREZENT DLA PSA

ZABAWKA – SZARPAK

Gdy piesek jest szczeniakiem, bardzo łatwo przychodzi nam kupowanie szarpaków, gryzaków, ogólnie pojętych psich zabawek. Gdy psiak wyrasta, często obserwuje się mniejsze zaangażowanie w nabywanie nowych zabawek dla czworonoga, co oczywiście, nie jest przez nas pochwalane. Dostarczanie psu nowych bodźców jest bardzo ważne do stymulowania jego rozwoju na każdym etapie życia.

kostka zabawka gryzak dla psa LOVEDOG
kostka zabawka gryzak dla psa LOVEDOG

KOCYK DLA PSA

Kocyk na walentynki ?! Jak najbardziej! Jeśli Twój pies to typ buszujący, który lubi się kokosić, kocyk może być dla niego wspaniałym atrybutem do przenoszenia z miejsca na miejsce, a w dodatku uprzytulnienia jego psiego śpiulkolotu! Psy doskonale wiedzą, kiedy dostają prezenty i z pewnością nie przegapisz jego psiej radości na widok nowego mięciutkiego kocyka w psie kostki.

Sprawdź rozmiar na stronie i przekonaj się, jak Twój pies zareaguje na lovedogowy kocyk!
LEGOWISKO DLA PSA NA WALENTYNKI

A gdyby tak podarować swojemu pupilowi zdrowy sen? A gdyby tak podarować mu nowy własny azyl, bezpieczną przestrzeń, na której będzie tylko jego psi zapach? To bardzo piękne, gdy najbliżsi troszczą się o nasze zdrowie. Dlatego tym bardziej uważamy, że walentynkowy prezent w postaci legowiska dla psa będzie wyjątkowo dobrym pomysłem. Płynącym prosto z serca…
Koniecznie napiszcie do nas, jeśli macie pytania do naszych produktów.I pochwalcie się w komentarzach, jakie walentynkowe prezenty otrzymają od Was psie serduszka?