Kim jesteśmy?

Zaufanie to podstawa. Poznaj nas!

WITAJ W ŚWIECIE #LOVEDOG!

Zapraszamy do naszego niezwykłego świata online: www.lovedog.pl – miejsca, które jednoczy Psich Miłośników. Jesteśmy polskim producentem legowisk i wspólnie z Wami chcemy tworzyć wyjątkowe produkty dla Waszych pupili.
Wspieramy troskliwych i odpowiedzialnych właścicieli psów wszystkich ras.
Jesteśmy z nimi, gdy ich pupile mają kilka miesięcy, trwamy, gdy szczeniaki zmieniają się w dorosłe psiaki i odpowiadamy na ich potrzeby, tworząc najlepszej jakości legowiska, które są w pełni bezpieczne i komfortowe. Dbamy o spokojny sen Twojego pupila.
Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i radością z obcowania z psami.

POZNAJ NASZ FUTRZANY ŚWIAT

To tutaj psie łapki mają swe honorowe miejsce w naszych sercach. Obserwujemy, zbieramy informacje, prowadzimy dialog z behawiorystami, weterynarzami, groomerami, trenerami,by odkryć, jak odpowiedzieć na wszystkie ich potrzeby. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszą społecznością – PSICH WIELBICIELI, która stale się rozrasta. Rozmawiamy szczerze z Wami – sympatykami naszej marki o tym, jak sprostać Waszym wymaganiom. Pragniemy być strażnikami czworonogów, na których zawsze można liczyć.
Nasze legowiska to produkty tworzone z miłości do psów. Są wykonane z materiałów antyalergicznych, wytrzymałych, łatwych w czyszczeniu, wodoodpornych. To eleganckie i mięciutkie posłania, które odporne są na wszelkie zadrapania.
Nasza pierwsza seria legowisk ROYAL dostosowana jest dla małych i średnich psów. Wkrótce rozszerzymy ofertę o specjalnie zaprojektowane legowiska dla psów dużych i olbrzymich.
Dla nas jako marki najważniejsza jest radość psa i jego właściciela. Największą rekomendacją i motywacją do działań jest reakcja psów na legowisko i informacja zwrotna, jaką otrzymujemy od ich zadowolonych właścicieli.

Wszystkie nasze produkty oferujemy w bardzo przystępnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz:

Dołącz do rodziny LOVEDOG.

Chcemy podzielić się z Wami naszą wiedzą, doświadczeniem i radością płynącą z obcowania z psami. Nasza firma to nie tylko producent legowisk, to również społeczność, która łączy miłośników zwierząt. Razem tworzymy wyjątkowy świat pełen miłości i troski o naszych czworonożnych przyjaciół. Dołącz do nas na www.lovedog.pl i pozwól, by Twoje psiaki poczuły się wyjątkowo.

Jesteśmy także na Instagramie, facebooku oraz na kanale na YouTube, gdzie możecie poznać naszego pierwszego klienta i testera legowisk– maltańczyka Bakusia!