Czas i koszt dostawy

Współpracujemy z wiodącą międzynarodową firmą kurierska InPost.

Sposób doręczenia:

  • dostawa kurierem 16 zł (płatność z góry)
  • dostawa kurierem za pobraniem 19 zł (płatność u kuriera)
  • paczkomat InPost 12 zł (płatność z góry)

Dostawy według powyższego cennika realizujemy tylko na terenie Polski. W przypadku przesyłek zagranicznych prosimy o kontakt za pośrednictwem e-mail: lovedog.sklep@gmail.com w celu uzgodnienia kosztu dostawy.

Czas wysyłki:

Zamówienia złożone do godziny 11: 00 w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni świątecznych wysyłamy tego samego dnia w przypadku:

  • zamówienie opłacone z góry za pośrednictwem Przelewy24, dostępne metody płatności to BLIK, szybkie przelewy online, karta płatnicza,
  • zamówienie płatne przy odbiorze za pobraniem.

Zamówienie złożone w weekend sobota, niedziela oraz dni świąteczne wysyłamy w kolejnym dniu roboczym.

W przypadku wybrania formy płatności tradycyjny przelew bankowy wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty, czas realizacji zamówienia wydłuża się o 1-2 dni robocze. Przesłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mial: lovedog.sklep@gmail.com przyśpieszy czas realizacji, natomiast nie jest konieczne.

Czas dostawy:

Przesyłki zwykle w 80 % dostarczane są w kolejnym dniu roboczym od dnia wysyłki, natomiast nie mamy wpływu na pracę firmy kurierskiej. W przypadku problemów lub wydłużającego się czasu dostawy zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub w wiadomości e-mail, chętnie pomożemy rozwiązać problem.