Zwroty i reklamacje

Zaufanie to podstawa. Poznaj nas!

Zwroty

Jako konsument masz prawo w ciągu 14 dni na odstąpienie od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Bieg terminu rozpoczyna się od dnia dostarczenia Produktu.

Sprawnie i pewnie odzyskasz pieniądze postępując wg poniższych wskazówek:

  1. Wypełnij formularz zwrotu towaru (pobierz i wydrukuj)
  2. Prześlij wypełniony formularz zwrotu towaru na adres e-mail: lovedog.sklep@gmail.com oraz wyślij towar na adres: Lovedog ul.Podleśna 8C, 20-390 Lublin
    lub
    Wyślij towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu towaru na adres: Lovedog ul.Podleśna 8C, 20-390 Lublin

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie

 

Reklamacja

Wszystkie towary zakupione w sklepie lovedog.pl możesz reklamować w oparciu o rękojmie. W razie wykrycia jakiejkolwiek wady wykonawczej lub materiałowej masz prawo do zareklamowania wadliwego produktu. W związku z wadą możesz żądać wymiany rzeczy na wolną od wad, usunięcia wady lub obniżenia ceny, odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej. Reklamacja w oparciu o rękojmie ma zastosowanie do konsumentów, nie dotyczą przedsiębiorców.
Procedura zareklamowania wadliwego produktu:

  1. Wypełnij formularz reklamacji towaru (pobierz i wydrukuj)
  2. Prześlij wypełniony formularz reklamacji towaru na adres e-mail: lovedog.sklep@gmail.com lub pocztą na adres: Lovedog ul.Podleśna 8C, 20-390 Lublin
  3. Prześlij wadliwy produkt na adres: Lovedog ul.Podleśna 8C, 20-390 Lublinn
  4. W przeciągu 14 dni od złożenia reklamacji firma Lovedog ustosunkuje się do reklamacji. O pozytywnym lub negatywnym rozpatrzeniu reklamacji zostaniesz poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

Szczegółowe informacje na temat reklamacji i gwarancji od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie